ATSAKYMAI Į DAŽNIAUSIAI UŽDUODAMUS KLAUSIMUS

KAIP PIRKTI BATUSKVERAS.LT

Pirkti mūsų parduotuvėje yra paprasta, greita ir saugu. Tai galite padaryti bet kuriuo metu, nes internetinė parduotuvė dirba 24 valandas per parą. Mūsų parduodami batai yra nauji ir gamintojo pakuotėje.  Norint apsipirkti mūsų parduotuvėje, jums nereikia registruotis. Tačiau, jei užsiregistruosite, galėsite sekti savo užsakymų istoriją bei gauti nuolaidas.

 Norėdami atlikti pirkimą mūsų parduotuvėje, turite įsidėti prekes į krepšelį. Tai galite padaryti spausdami mygtuką “Į krepšelį”, kuris yra prie kiekvienos prekės. Jei mygtuko “Į krepšelį” nematote, prašome pasirinkti batų dydį. Jei dydžių pasirinkimo nėra - prekė išparduota. Prekių krepšelį visada galite peržiūrėti ir keisti.  


Susidėjus prekes į krepšelį:

  1. Pasirinkite Jums patogiausią pristatymo būdą: pristatymas į “Omniva” paštomatą, pristatymas į namus “Lietuvos paštu” , pristatymas į namus per “Venipak” kurjerį. Pasirinkę pristatymo būdą, suveskite pristatymui reikalingus duomenis. Jei užsakymo suma siekia 60 EUR - pristatymas yra nemokamas.

  2. Pasirinkite apmokėjimo būdą: savarankiškas apmokėjimas bankiniu pavedimu (“Bankinis pavedimas”), el. bankininkystė pasirenkant savo banką (“Mokėti per Paysera”), apmokėjimas pristačius kurjeriui (grynaisiais pinigais, paslaugos kaina 1,5 EUR).

 Jei pasirinksite “Mokėti per Paysera”, patvirtinus užsakymą būsite nukreipiami į “Paysera” puslapį, kuriame galėsite pasirinkti savo banką bei patvirtinti mokėjimą. Mokėjimo metu pateikiami duomenys yra užšifruoti ir nėra žinomi BatuSkveras.lt. Po apmokėjimo grįšite į BatuSkveras.lt puslapį.

 Jei pasirinksite “Bankinis pavedimas”, patvirtinus užsakymą ekrane matysite duomenis, reikalingus bankiniui pavedimui atlikti. Taip pat, visus duomenis gausite ir el. paštu.

Jei pasirinksite “Apmokėjimas pristačius kurjeriui” - už pirkinį galėsite apmokėti grynaisiais kurjeriui pristačius prekes. Prieš atvežant užsakymą, kurjeris susisieks telefonu.

Apmokėjimo laukiame 3 dienas, vėliau užsakymas yra atšaukiamas.

Apie visą užsakymo eigą nuolat informuosime el. paštu bei SMS žinutėmis. .

Jei turėsite klausimų, skambinkite telefonu: +37065588485

KADA UŽFIKSUOSITE MANO APMOKĖJIMĄ?

Jei pasirinkote apmokėjimą "Bankinis pavedimas": atlikus bankinį pavedimą, jis bus užfiksuotas kitą darbo dieną. Jei mokėjimą atliksite penktadienį, po 12.00 val., savaitgalį ar tarptautinių švenčių dienomis, apmokėjimas už užsakymą bus užfiksuotas artimiausią darbo dieną iki 12 val.

Jei pasirinkote apmokėjimą "Paysera" ir atlikote apmokėjimą per interneto banką, pavedimas bus užfiksuotas per valandą.

Jei pasirinkote apmokėjimą "Paysera" ir apmokėsite grynais pasirinkote vietoje, pavedimas bus užfiksuotas per 24 valandas.

Gavę Jūsų apmokėjimą, išsiųsime Jums apmokėjimą patvirtinantį laišką bei SMS žinutę. .

KADA BUS PRISTATYTAS MANO UŽSAKYMAS?

Užsakymas bus pristatytas per 5 - 8 darbo dienas nuo apmokėjimo gavimo. Kai užsakymas bus išsiųstas, siuntos kodą atsiųsime SMS žinute ir el. paštu.

KAIP GRĄŽINTI / KEISTI PREKĘ

Netinkančią prekę grąžinti arba keisti galite per 14 dienų nuo prekės gavimo. Plačiau apie prekių grąžinimą skaitykite čia: https://www.batuskveras.lt/content/2-prekiu-grazinimas

KAIP IŠSIRINKTI BATŲ DYDĮ?

Prieš užsisakydami batus, būtinai palyginkite jų vidpadžio ilgį su Jūsų pėdos ilgiu. Skirtingi gamintojai pateikia skirtingas išmatavimų lenteles.

Matuoti pėdą reikėtų taip, kaip vaizduojama paveikslėlyje.

Įsitikinkite, kad apibrėžiant pėdą ant lapo pieštukas būtų nukreiptas statmenai į žemę, kaip parodyta.

Pamatuokite labiausiai nutolusius taškus ir sužinosite savo pėdos ilgį. Batų dydį rinkitės pagal prie batų pateiktą vidpadžių ilgių lentelę. Atkreipkite dėmesį ir į batų formą - jei batai siaurėja, gali būti, kad Jums reikėtų didesnių batelių, nei avite įprastai.


Product added to wishlist

iqitcookielaw - module, put here your own cookie law text